Warning: Illegal string offset 'include' in /nfs/c09/h02/mnt/133423/domains/ideallyfree.com/html/wp-content/themes/venosa/includes/functions.php on line 462

Alman otomobil markası Volkswagen zeki bir şekilde tasarlanmış stratejisiyle Star Wars`lu reklamlarına 2012`de de devam ediyor.

Volkswagen, reklamlarıyla son yıllara damgasını vurmayı başardı. Şirketin 2011`de yayınladığı reklamı yıla ait en çok tıklanan videolar arasında yerini alarak tıklanma rekoru kırmıştı. Bir ufaklığın evdeki her şeyi Darth Vader kostümü altında kontrol etme çabasının boşa çıkmasının ardından babasının arabasına koşan ufaklık, babasının ufak bir yardımıyla aracı çalıştırıyordu.

Bu reklamın ardından Volkswagen yine Star Wars temasıyla reklam hazırlamış ancak bu kez durum biraz değişik.

The Bark Side: 2012 Volkswagen Game Day Commercial Teaser olarak isimlendirilmiş reklamda ise Volkswagen’in internet sitesinde 5 Şubat 2012′de oynanacak Star Wars temalı oyun için hazırlanmış.  Üyeleri Star Wars’un karakterlerine benzetilmiş sevimli bir köpek korosu John Williams’ın efsanevi “Imperial March” adlı eserini yorumlamış.

Dikkatli dinlerseniz “İmparatorluk Marşı”nı yakalayabilirsiniz ben yakaladım (:

[youtube=”http://www.youtube.com/watch?v=6ntDYjS0Y3w” ]

[youtube=http://youtu.be/6ntDYjS0Y3w]

Intergalactic Invite isimli oyuna buradan ulaşabilirsiniz:

Ve son olarak da  benim yine çok beğendiğim aşağıdaki reklam var. Umarım sizler de en az benim kadar keyif alarak ve gülümsemeyle izlersiniz…

 

The Dog Strikes Back: 2012 Volkswagen Game Day Commercial 

 

[youtube=”http://www.youtube.com/watch?v=0-9EYFJ4Clo” ]

[youtube=http://youtu.be/0-9EYFJ4Clo]